Teknoloji

Yeni Suicide Squad Videosu Çok Yakında

Yeni Suicide Squad videosu yakında yapılacak olan Suicide Squad Insider’ın ilk bölümüyle geliyor. Yeni oyunun tanıtımları yeniden başlıyor. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir:  Yeni Avatar: Frontiers of Pandora Oynanış Videosu


Hatırlayacağınız üzere 2020 yılında duyurulmuştu. İntihar Kadrosu: Adalet Birliği’ni öldür , en son Şubat ayında State of Play yayınında hem yeni ayrıntılarla hem de uzun bir oynanış görüntüsüyle ortaya çıkmıştı. Ancak potansiyeli yüksek bir oyunun, ana senaryo modu da dahil olmak üzere internet bağlantısı gerektirmesi ve canlı servis yapısında planlanması hayranlar tarafından pek hoş karşılanmadı ve son derece sert eleştirilere maruz kaldı.

Bu geliştirmenin erteleneceği yönündeki söylentilerin ardından Rocksteady Studios’tan bir açıklama yapıldı ve PC, PlayStation 5 ve Xbox Serisi için geliştirilmekte olan oyunun 2 Şubat 2024’e ertelendiği duyuruldu.

Suicide Squad’ın Yeni Görüntüleri Yarın Yayınlanacak

Altı ay sonra oyunun X (eski adıyla Twitter) hesabında yapılan paylaşımla Suicide Squad Insider adıyla yeni bir video serisinin başlatılacağı duyuruldu. Kaç parça olacağı henüz bilinmiyor. 15 Kasım 2023 Çarşamba günü, yarın saat 21:00 CEST civarındaİlk bölümde oyunun hikayesine ve oynanış mekaniklerine odaklanılacak.

Her ne kadar bu erteleme sonrasında nasıl bir Suicide Squad: Kill the Justice League ile karşılaşacağımızı bilmiyor olsak da. Sızdırılan bazı bilgiler arasında sürekli internet bağlantısı ihtiyacının ortadan kalkacağı ancak temel oynanış mekaniklerinin değişmeyeceği yönündeydi. Suicide Squad Insider ile merak edilen bilgilere parçalar halinde ulaşacağız ve genel tablo bu şekilde ortaya çıkacak.

habergurun.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu