Haber

İstanbul’da kar tatili mi var SON DAKİKA! İstanbul’da okullar tatil mi? 6 Şubat Pazartesi İstanbul’da okullar tatil mi?

İstanbul Okullar tatil mi? Sorusu yurt genelinde etkisini gösteren yoğun kar yağışı ile en çok merak edilenler arasında yerini aldı. İstanbul’da yaşayan birçok vatandaş İstanbul’da okulları tatil mi ediyor? Sorunuza cevap aranıyor. Ayrıca kar yağışı ile birlikte yollarda görüş mesafesi azalıyor ve sürücüler araçlarıyla ilerlemekte zorlanıyor. İstanbul’da okullar tatil mi? 6 Şubat Pazartesi İstanbul’da okullar tatil mi? İstanbul’da okullar yarın tatil mi? Detaylar burada…

İSTANBUL’DA OKULLAR TATİL Mİ?

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, okulların 6 Şubat Pazartesi günü tatil edildiğini Twitter’dan duyurdu. Yerlikaya, Twitter’dan yaptığı açıklamada, “Meteoroloji Bölge Müdürlüğümüzün saat 20.00’de paylaştığı verilere göre ilimizde beklenen kötü hava koşulları nedeniyle ilköğretim ve ortaöğretim kurumlarımızda eğitime bir (1) puan verildi. gün son teslim tarihi 6 Şubat Pazartesi.” söz konusu.

6 ŞUBAT PAZARTESİ İSTANBUL’DA OKULLAR TATİL Mİ?

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, kentte yoğun kar yağışı beklentisi nedeniyle eğitime bir gün ara verildiğini duyurdu. Türkiye’nin birçok ili yoğun kar yağışının etkisi altında. Birçok il için tatil ilanları arka arkaya gelirken, İstanbul’da eğitime ara verildi. 6 Şubat Pazartesi günü İstanbul’da yoğun kar yağışı nedeniyle okullara ara ders verildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu