Haber

Nazilli Belediyespor, Süleyman Urkay’a transfer oldu

TFF 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Nazilli Belediyespor, Denizlispor’un eski başkanlarından Süleyman Urkay’a resmen transfer oldu.

Denizlili iş adamı Süleyman Urkay ve ekibi, son 2 ayda dördüncü kez olağanüstü genel kurula giden siyah beyazlıların başına geçti. Belediye Düğün Salonu’nda düzenlenen kongreye Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, geçen hafta kongre öncesi istifa eden Kulüp Eski Başkanı Ali Ertürk ve taraftarlar katıldı. Süleyman Urkay salonda yoktu. Süleyman Urkay başkanlığındaki 21 üyeli yönetim kurulu listesi kongrede oybirliğiyle kabul edildi. Yeni yönetimin hızlı bir şekilde transfere başlayacağı ve dağılan kadroya destek vereceği öğrenildi.

Kulübü devralan ve başkan olan Süleyman Urkay adına bir konuşma yapan Şahin Kaya, “Kulübü devraldık. Bu sene hedefimiz orta sıralar. Önümüzdeki sene 1. Lig sözü veriyoruz. Önümüzdeki günlerde kulübün işleyişi ile ilgili bir basın toplantısı düzenleyeceğiz.” Urkay başkanlığında Mehmet Yetenekli Urkay, Şahin Kaya, Erdal Çelik, Cemal Keskin, Kazım Çelik, İsmet Kaya, Günay Kodal, Alican Çakmak, Mehmet Alev, İbrahim Ulutufan, Ali Kırca, Kenan Şenel, Fikret Çelikkol, Şükrü Averi, Becerikli Koşarken, Mehmet İnan Işık, Halil Baylavlı, Levent Özel, Hüseyin Sabuncuoğlu, İbrahim Kırdemir, Tuncay Berber, Şükrü Irgat ve Kemal Sal ise Kontrol Komitesi üyeleriydi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu