Yaşam

Müziğin Yeni Çağı: EZA – Was This Me

Daha önce Koray Albayrak olarak tanınan sanatçı, Türk müzik piyasasında birçok hit yaptı. Aldığı değerli bir kararla mesleğine EZA adı altında devam etmektedir. “Bende Böyleydim” müziğiyle yeni bir dönem başlatan EZA, dinleyicilerine farklı bir müzik deneyimi sunuyor.

EZA’nın “Ben Böyleydim” isimli müziği seyirciyle buluştu. Müziğin sözü ve müziği EZA ile ilgili olup, düzenlemesi Esad Fidan ve Kara Kartal imzalıdır. Miksajını Esad Fidan, ustalığını İlkay Şencan yaptı. Müziğin yapımcısı Tolga Aykut’tur.

Şarkı, insanların büyüdükçe yıkılan tabularını ve değişen fikirlerini anlatıyor. EZA, hayata bakış açısının zaman içinde nasıl değiştiğini ve içsel dönüşümünü samimi bir hikaye ile aktarıyor.

Aynı zamanda müziğe eşlik eden bir de video klip yayınlandı. Klip, EZA’nın resmi youtube kanalından izlenirken, müziği ise Mahzen Medya etiketiyle dijital platformlarda dinlenebiliyor. Kendine has tarzını ve derin sözlerini dinleyicilerine bir kez daha hissettiren EZA, müzik dünyasındaki yeni dönemine tez giriş yaptı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu