Haber

Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla açıklama yaptı.

Yavuz, yayınladığı mesajda, büyük ve güçlü Türkiye’ye emeği ve emeğiyle katkıda bulunan, hayatı kolaylaştıran ve toplumsal hayatta çok değerli bir yere sahip olan işçilerin, emeğin ve üretimin isimsiz kahramanları olduğunu belirtti.

Türkiye’nin istikrarını korumasının ve her alanda gelişmiş ülkeler arasında anılmasının, devletin aziz milletiyle kurduğu güçlü bağlara bağlı olduğuna işaret eden Yavuz, şunları kaydetti: Güçlü bir yapıya sahip olduğunun altını çizdi.

Vali Yavuz, mesajında ​​şu ifadelere yer verdi:

“Devletimiz bu gücü üreten ve ülke kalkınmasına katkı sağlayan işçi ve emekçilerimiz sayesinde kazanmıştır. En kutsal kazanç alın teri ile kazanılan helal kardır. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü de bu keyifli temayı daha da anlamlı kılmaktadır. Bizler, hakkını teri kurumadan vermeye duyarlı bir kültürün mensuplarıyız.1 Mayıs’ın anlamının, bu kültürün gelecek nesillere aktarılmasında hiç şüphesiz değerli bir rol oynayabileceğinden şüphe yok.Bu duygu ve düşüncelerle, bugünkü dostluğun, Dayanışma ve bayram havasında geçmesini diliyor, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu