Yaşam

24 – 30 Nisan 2023 Nisan Haftası Gökyüzü Enerjileri

Gökyüzünün bu hafta bize ifadesi: “AŞK SÖZDE DEĞİL, ÖZ’dedir.”

Özde olan, sözlerinize kendiliğinden yansır.

AŞK çok emek ister,

SABIR ister,

İSTİKRAR gerektirir,

KALP istiyor,

En ufak bir rüzgarda sallanmayacak

Büyük fırtınalarda DAYANIKLILIK gerektirir

Sarsılsa bile yıkılmaz!

Vazgeçmek değil, kalmak ve mücadele etmek

kavga etmek istiyorum aşkım

Bencillikten ve bencillikten uzaklaşarak korkularını yenmek.

olmamızı gerektirir

Gözyaşıyla beslenir, gülüşlerde çoğalır.

SEVMEK

Yarışı bırakma, inatçılık ve kendini beğenmişlik

Uzlaşmayı ve ortada buluşmayı gerektirir.

Süslü sözler değil gözlerdedir AŞK AŞK

Özde kalpte GÖZLERE yansır

Hz. Mevlana

“Yorulacaksan, zorluk çekeceksen, şikayet edeceksen, dileğine sığınacaksan,

Eğer ‘ama’ ile başlayacaksan, aşk yolunda gitme.”

Aşk yolunda ‘U’ dönüşü yoktur!

Aşk sana der ki:

… ‘Yoldaysan benim kellem senin yoluna feda ama bil ki senin kelleni de yolumda istiyorum! Cehennem, kapris gelirse, senden amenna. Ama ayağına diken batarsa, benim yolumda iç çekme. Aşk, bilek gücünün değil, kalbin işidir. Yüreğin yetmezse yollara düşme.’

Bu hafta çeşitli olumlu astrolojik yönlerden gelen pek çok yapılabilir, iyi hissettiren güç var.

Salı günü, Güneş Satürn’e açı vererek yeni projeler veya fikirler için şevk ve sakinlik, sağlam bir yapı sağlar. Bu, her birimiz için dayanıklılığın gücüdür. Bu enerjiyi şimdiye kadar sakin hissettiren rastgele herhangi bir şeyle ilerlemek için kullanın. Perşembe ve Cuma, yüksek güçlü Aslan Ayı gökyüzünü aydınlatacak, bu nedenle haftanın ikinci bölümü eğlenmek, sevdiğinizle vakit geçirmenin ihtişamını yaşamak için oldukça romantik ve tutkulu güçlere sahip. O halde Cumartesi günü Mars Uranüs açıları ile hayatın her alanında beklenmedik atılımlar olabilir ama bunu yeterince düşünün hele ki hayatınızı kolaylaştıracak en son teknoloji veya uygulamalardan faydalanabiliyorsanız.

Veri deposu

Salı günü, hayatın bir alanında başka bir alanda başarılı olmak için isteyerek ne tür fedakarlıklar yapacağınızı düşünün. Güneş Satürn altmışta, evren sizinle yarı yolda buluşmak istiyor ama siz hayatınızın çeşitli alanlarına öncelik vermeye istekli olmalısınız. Neşeli ve yaratıcı perşembe ve cuma günleri flört etmek, eğlenmek veya en sevdiğiniz hobilerinizin tadını çıkarmak için mükemmel zamanlardır. Burada çapkın bir güç var, o yüzden zaten mutlu bir ilişkiniz varsa kıskançlık yaratmamaya dikkat edin. Cumartesi günü fikir alışverişine önem verin. Doğum haritanızın aile alanından etkilenen yöneticiniz Mars Uranüs, özellikle çözmeniz gereken bir mali durumunuz varsa, en parlak fikirleri tetikleyen aile üyeleri olabilir.

Boğa

Boğa Güneşi Salı, Satürn’ün gücü sizi ve sevdiklerinizi desteklemeye yardımcı olurken, bu hafta sosyal hayatınız için olumlu güçlerle başlıyor. Yüksek mevkilerdeki insanlara ulaşmaktan korkmayın. Perşembe ve Cuma günleri, yönetici Ay haritanızın kökünden parlayarak ailevi sorunları ve ev hayatınızı vurgular. Bu, ilgi alanlarınızı yeniden yapılandırmak veya bir ev tadilatına başlamak, hayatınıza lüks bir dokunuş katmak için harika bir zaman olabilir. Ardından Cumartesi günü, büyük bir beyin dalgasına hazırlanın. Boğa burcunda Mars, Uranüs etkileri, özellikle canınızı yakan olaylar hakkında beklenmedik çözümlere ve sıra dışı fikirlere meydan okuyor. Bir şeyi ‘orada’ diyerek göz ardı etmeyin çünkü denemeden asla bilemezsiniz! Özel hayatınızda romantizm, duygusal bağınızı güçlendirir.

ikizler

Son zamanlarda kariyeriniz için çok fazla fedakarlık yaptığınızı düşünüyorsanız, Salı günü Güneş Satürn açıları yaptığınız kusurların farkına varmanızı sağlayacak. Kusurlarınızı düzeltmeye çalışmanız, iş hayatınızdaki durumu istikrara kavuşturmanıza yardımcı olacak ve ihtiyaç duyduğunuzda yardım veya destek aramak için yeterli bir temel sağlayacaktır. Haftanın geri kalanını, özellikle Perşembe ve Cuma günleri, baskın Ay’ın sonsuz yapılacaklar listenizi tamamlamanıza yardımcı olduğu zamanlarda iyi değerlendirin. Cumartesi günü hayır kurumlarını düşünün. Onlara para bağışlamaktan başka katkıda bulunmanın bir yolu var mı? Uranüs altmışındaki Mars ile, parlak bir fikir son derece tatmin edici bir şey yapmanıza ve seçtiğiniz amaca yardımcı olabilir. Özel hayatınızda beklenmedik krizlerle karşılaşabilirsiniz.

Yengeç

Bu hafta Salı günü hayatınızda büyük değişiklikler yapmak istiyorsanız Cihan size yardım eli uzatıyor. Güneş, Satürn altmış yaşına geldiğinde, daha büyük resim vizyonunuz aracılığıyla değişimi nasıl uygulayacağınız konusunda size rehberlik edilecektir. Vizyonu gerçek haliyle yakalayabilirseniz, ayrıntılar kendi başının çaresine bakacaktır. Ortada, Perşembe ve Cuma, mali durumunuz için uygun günler gibi görünüyor, çünkü baskın Ay, doğum haritanızın para bölgesinde parlıyor. Ancak, duygusal olarak yönlendirilen harcamalardan kaçınmaya dikkat edin. Cumartesi günü, Yengeç burcundaki Mars, haritanızın sosyal bölgesinde bir dostlukta birleşmiş tutkunun olası bir göstergesi olan, öngörülemeyen Uranüs 60 açısını yapacak. Romantik olarak değil, ama muhtemelen ikinizi de ileriye taşıyan mükemmel bir ortak hırs anlamında.

Aslan

Bu hafta hem başlangıçta hem de sonunda mesleğinize odaklanıyor. Başlangıç ​​olarak, Salı günü, yöneticiniz Güneş ve Satürn’ün ortasında çok faydalı bir sekstildir ve profesyonel durumunuz üzerinde daha fazla kontrole sahip olmanıza yardımcı olur, özellikle son zamanlarda krizden krize geçiyorsanız yararlıdır. Perşembe ve Cuma günleri, Aslan Ayı sizi en parlak ve en iyi halinizde gösterir, bu yüzden keyfini çıkarmanız gereken günler bunlardır. Aşktan paraya ve yaratıcılığa kadar, Ay yanınızdayken kafanıza koyduğunuz her şeyi başarabilirsiniz. Cumartesi günü, güçlü Mars Uranüs açıları, maneviyatın kariyer gelişiminizde oynayacağı bir rol olduğunu ima eder. İhtiyacınız olan iş ödüllerini almak için sezginizi dinlemeyi deneyin.

Başak

Güneşin Satürn’ü altmışa indirdiği Salı günü, seyahat ve aşk arasında hoş bir bağ kurarak haftaya başlıyorsunuz. Uzun vadeli bir bağ içindeyseniz, bu çok güçlendirici bir etki olabilir. Değilse, seyahatiniz sizi ve eşinizi çok daha yakınlaştırabilecek güçleri beraberinde getirir. Perşembe ve Cuma günleri Ay, doğum haritanızın en kapalı ve ruhani alanından parlıyor, bu yüzden bu saatlerde kendinizi pek sosyal hissetmiyorsanız şaşırmayın. Birkaç günlüğüne kendi şirketinizi seçmenizde sakınca yok. Cumartesi günü, parlak ve yaratıcı Mars – Uranüs olumlu yönleri de haritanızın seyahat bölgesini aydınlatıyor. Bu, hayatınızın seyahatini planlamak veya gerçekten seyahat etmek ve ömür boyu sürecek yeni arkadaşlar edinmek için harika bir zaman.

Terazi

Salı günü işteyken, iş arkadaşlarınızın veya müşterilerinizin ilgisinde önemli bir gelişme bekleyebilirsiniz. Bu, duyguları dengeleyen ve insanların bir tarafta olduklarını fark etmelerine yardımcı olan Güneş – Satürn sekstilinin nezaketidir. Perşembe ve Cuma günleri, Ay sosyal bölgenizi yönlendirirken bu samimi atmosfer devam ediyor. Dışarı çıkmayı seviyorsanız, parti yapmak veya yeni insanlarla tanışmak, eğlenmek ve arkadaş edinmek için harika bir kaç gün. Cumartesi günü Mars, kariyer yolunuz etrafında karmaşık ama zorlayıcı bir güç gösterisinde Uranüs’ü işgal ediyor. Bugün karizmatik bir insandan fazlasıyla etkilenebilir veya profesyonel kahramanınızla tanışabilirsiniz. Her iki durumda da ilham serbestçe akar. Siz sadece değerlendirmeyi seçin.

Akrep

İlişkinizdeki kıvılcımı yeniden keşfetmeyi umuyorsanız, bu haftanın başlangıcı büyülü bir zamandır. Salı günü Güneş, Satürn’ü cinsiyetlendirerek karşıt burcunuzu zevk alanınızla birleştiriyor ve burada büyülü bir göksel güç yatıyor! Hala çokça eğlenceye izin veren güzel, dengeleyici, sadık bir etki. Perşembe ve Cuma günleri, Ay haritanızın tepesinden parlayarak hırslarınızı ve kariyer yolunuzu aydınlatır. İş yerinde zorluklarla karşılaşırsanız, ihtiyacınız olan cevaplar mantıklı gelmeyebileceğinden, size yol göstermesi için sezginizi kullanın. Cumartesi günü, eski yönetici gezegeniniz Mars, Uranüs’ten sekstilde geçecek ve seyahat veya eğitimi aşk hayatınızla ilişkilendirecek. Siz ve eşiniz bir hayali veya amacı paylaşıyorsanız, seyahat etmek veya öğrenmeniz gerekenleri öğrenmek için planlar yapın ve uygulayın.

Ok

Salı günü Güneş’in Satürn sekstilleri köklerinizi ve ailenizi günlük çalışma hayatınıza pratik ve olumlu bir şekilde bağladığında, iş-yaşam istikrarınız sizin için iyi bir temel olacaktır. Daha iyi denge oluşturmak için bu enerjiyi kullanın. Perşembe ve Cuma, sizi özgürlüğü aramaya teşvik eden neşeli bir Ay tarafından aydınlatılan, seyahat veya macera için mükemmel günlerdir. İş yerinde sıkışıp kalsanız bile boş zamanınızı heyecanla doldurabilirsiniz. Cumartesi günü Mars, Uranüs’e 60 açı yapacak ve özellikle iş yerindeki güç dinamikleriyle mücadele ediyorsanız büyük bir destek sağlayacak. Maddi hiçbir şey değişmez, ancak duruma ilişkin içgörünüz ve anlayışınız değişir ve bu değerlidir.

Keçi

Bu haftanın ilk bölümü size sevdiğiniz bir şeyi hobiden çok daha üretken bir şeye dönüştürme şansı sunuyor. Salı günü Güneş, yönetici gezegeniniz Satürn’ü altmışa döndürürken, yeterince kullanılmayan bir becerinin daha büyük ölçekte potansiyel olarak nasıl kazançlı olabileceğini görün. Perşembe ve Cuma günleri Ay, doğum haritanızın duygusal açıdan en karmaşık bölgesinden parlıyor ve kısaca güç oyunları veya yakınlık sorunları hakkında konuşabilir. Aşırı tepki vermeyin, sadece sakin olun ve Ay’ın ilerlemesine izin verin. Cumartesi günü, hobiden potansiyele olan geliriniz hala değerli bir odak noktası olabilir, ancak bu kez, Uranüs’ün altındaki Mars ile, bu projeyi nasıl hayata geçireceğiniz konusunda parlak bir fikri olan bir partneriniz olabilir.

Kova

Haftaya başlamak için iyi finansal haberler var, özellikle Salı günü Güneş, aile alanınızı ve para alanınızı birbirine bağlayarak, Satürn’ü sabitleyerek altmışlık bir açı oluşturacak. Gayrimenkul sorunları burada da ivme kazanıyor, bu nedenle bir ev almayı veya satmayı umuyorsanız, şanslı olabilirsiniz. Ay karşıt burcunuzdan parlarken Perşembe ve Cuma günleri romantizm sizi çağırıyor. Bekarsanız ve aşkı arıyorsanız, bunlar şimdiye kadarki en şanslı günleriniz olabilir. Cumartesi günü, yönetici gezegeninizin etrafına parlak fikirler, bir aile kavgası veya anlaşmazlığı getirmek için Mars Uranüs ile üçgen açı yapıyor. Burada af teklif ederek veya bir çetin sınava yenilikçi bir çözüm dinlemeye istekli olarak ruh sağlığınızı iyileştirebilirsiniz.

Balık

Haftanız çok ağır ama potansiyel olarak gergin bir başlangıç ​​yapıyor. O kadar çok şey oluyor ve ayaklarınızın yerden kaldırıldığını hissedebilirsiniz. Salı günkü Güneş Satürn altmışlık açısı, daha yavaş bir titreşim ve biraz dinlenme şansı getirdiği için yardımcı olacaktır. Yetki vermekten korkmayın. Perşembe ve Cuma günleri, Ay doğum haritanızın refah bölgesindeyken, bütünsel sağlığınızla ilgilenmeye çalışın. En çok ilgiye ihtiyaç duyan fiziksel bedeniniz, zihinsel sağlığınız veya ruhsal sağlığınız olsun, ona odaklanın ve dengeyi yeniden sağlayın. Hafta sonu eğlenceli bir dönemdir, özellikle Cumartesi günü Mars, Uranüs’le 60’lık açı yaptığında. – Bu, flört etmeyi, arkadaşlıkları, adrenalin sporlarını ve eğlenceli bir sosyal yaşamı teşvik eden tutkulu bir güç patlamasıdır.

instagram

Youtube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar tamamen yazarların orijinal niyetleridir ve Onedio’nun yayın politikasını yansıtmayabilir. ©Onedio

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu
escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
adalar escort
arnavutköy escort
ataşehir escort
avcılar escort
bağcılar escort
bahçelievler escort
bakırköy escort
başakşehir escort
bayrampaşa escort
beşiktaş escort
beykoz escort
beylikdüzü escort
beyoğlu escort
büyükçekmece escort
çatalca escort
çekmeköy escort
esenler escort
esenyurt escort
eyüp escort
fatih escort
gaziosmanpaşa escort
güngören escort
kadıköy escort
kağıthane escort
kartal escort
küçükçekmece escort
maltepe escort
pendik escort
sancaktepe escort
sarıyer escort
şile escort
silivri escort
şişli escort
sultanbeyli escort
sultangazi escort
tuzla escort
ümraniye escort
üsküdar escort
zeytinburnu escort
istanbul escort